Apartamenty mobilne

APARTAMENTY MOBILNE

Stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, wyróżniają się:
nowoczesną architekturą, rzadko spotykaną w przypadku domków letniskowych, dużymi przeszkleniami i jeszcze większą przestrzenia. Najwyższy standard wykończenia wnętrz i wykonanie z dbałością o szczegóły. Domki w wersji Premium to nowy standard wypoczynku.

Wybierz jakość i komfort

 

Apartament mobilny z dachem płaskim

Apartamenty z płaskim dachem

Apartament mobilny z dachem skośnym Apartamenty z dachem skośnym

  tel. 603-316-772
  e-mail: info@gotowe-domki.mazury.pl

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów

Dlaczego klienci wybierają domki SOLANO?

To proste – nie tylko tworzymy domki w najwyższym standardzie, ale również posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w branży turystycznej, prowadząc własne ośrodki wczasowe. Dobrz znamy potrzeby rynku, wiemy jak sprostać oczekiwaniom klientów i jak uniknąć błędów przy realizacji inwestycji. Turyści chętnie wypoczywaja w domkach SOLANO.
Przy zamówieniu minimum 10 domków, obiekty wyprodukujemy zgodnie z dostarczonym przez Państwa projektem. Jeśli nie posiadają Państwo koncepcji architektonicznej lub nie chcecie korzystać z usług projektanta – nic prostszego – wykonamy projekt we własnym zakresie, zgodnie z Państwa wytycznymi.

Budowa ośrodków wczasowych na bazie domków letniskowych

Nasza specjalizacja to budowa ośrodków wczasowych i kompleksów domków letniskowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ciekawe propozycje domów letniskowych mogących stanowić uzupełnienie bazy noclegowej w ośrodkach wczasowych lub kompleksach hotelowych. Z domkami SOLANO wyróżnisz się na tle konkurencji.

Szybkość realizacji inwestycji

Technologia domków mobilnych całkowicie zmienia cały proces inwestycyjny. Liczba ekip budowlanych jest ograniczona do minimum. Okres budowy ośrodka wczasowego metodą tradycyjną jest wielokrotnie dłuższy, a jakość nieporównywalnie wyższa. W niektórych przypadkach możesz całkowicie zmienić harmonogram budowy – teren może zostać w 100% zagospodarowany, włącznie z chodnikami, ścieżkami, zielenią i wszelkimi innymi pracami, a gotowe domki mobilne, dostarczymy w ciągu kilku dni.
W wielu przypadkach Inwestorzy, którzy zrezygnowali z budowy ośrodka metodą gospodarczą i zdecydowali się na zakup mobilnych domków SOLANO, wystartowali o jeden sezon wcześniej – oznacza to finansowe korzyści z tytułu uzyskanych przychodów i szybszy zwrot z inwestycji.

Inwestycje pod klucz – generalny wykonawca

Firma SOLANO realizuje również kompleksowe inwestycje na zlecenie Inwestorów, występując w roli głównego wykonawcy ośrodków wypoczynkowych. Inwestor posiadający atrakcyjny grunt, a nie posiadający czasu na realizację inwestycji, zawiera jedną umowę wykonawstwa. Usługa świadczona jest tylko i wyłącznie na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Dysponujemy własnymi architektami oraz projektantami, a także sprawdzonym zespołem wykwalifikowanych hydraulików, elektryków, brukarzy.

DOMKI SĄ W PEŁNI GOTOWE Z ZEWNĄTRZ

  • dach: wysokiej jakości dwuwarstwowa papa termozgrzewalna lub blachodachówka
  • konstrukcja szkieletowa drewniana: C24 świerk skandynawski
  • ocieplenie wełną mineralną: 10 cm podłoga oraz ściany, 15 cm sufit
  • wysokiej jakości stolarka okienna oraz drzwiowa – duże przeszklenia
  • wysokiej jakości elewacja w wybranym wariancie i kolorystyce
  • oświetlenie zewnętrzne
  • ozdobniki architektoniczne